Gönderen Konu: DGS VE MEMURİYET'E ATANMAK  (Okunma sayısı 1585 defa)

yunusa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
DGS VE MEMURİYET'E ATANMAK
« : 13 Ağustos 2014, 22:19:57 »
İyi günler arkadaşlar. 1 ay önce hastaneye atandım] aynı zamanda DGS sınavına da girdim.  tercihlerde farklı bir ildeki üniversite gelirse ne yapmalıym. yerleştiğim yere tayinimi kaldırabilir miyim? tayin konusunda ilk sene olmamdan dolayı sıkkıntı çekermiyim ?

• değerli cevalarını bekliyorum. saygılarımla[/color][/size]

ARKADAŞLAR DÜZENLEDİM MESAJI : İLGİLERE BELKİ YARDIMCI OLUR DİYE. SAĞLIK BAKANLIĞA E MAİL ATTIM BANA GELEN CEVAP ŞU ŞEKİLDE:

Alıntı
    Sayın Uğur Arslan, Bilgi Edinme Birimimize yapmış olduğunuz başvurunuz incelenmiştir, Sağlık hizmetleri ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfındaki personellerin atamaları 26/03/2013 tarih ve 28599 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin 21.İnni maddesi(7) Personelin sağlık ile ilgili bir alanda en az dört yıllık lisans öğrenimi gördüğünü belgelendirmesi hâlinde, münhal kadro olması ve öğrenim süresi ile sınırlı olmak kaydıyla, öğrenim gördüğü yere yer değiştirme suretiyle atanma talebi değerlendirilir. Bilgilerinizi rica ederim T.C Sağlık Bakanlığı Bilgi Edinme Birimi
« Son Düzenleme: 14 Ağustos 2014, 18:41:47 Gönderen: yunusa »

Anıl

• Administrator
  • Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.dgsli.com
Re: DGS VE MEMURİYET'E ATANMAK
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2014, 22:44:00 »
Tecrübeli arkadaşlarımız vardır yardımcı olacaklarını düünüyorum. Benim bildiğim devlet dairelerinde ilk 5 sene tayin istenmiyor.
« Son Düzenleme: 01 Ocak 1970, 05:00:00 Gönderen: Guest »
Kaybettiğin zaman değil, vazgeçtiğin zaman kaybedersin.

yunusa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Re: DGS VE MEMURİYET'E ATANMAK
« Yanıtla #2 : 14 Ağustos 2014, 01:45:47 »
yok ilk yılını doldurduktan sonra normalde tayin istenebiliyor da acaba DGS ile eiğitim durumundan olurmu onu bilemiyorum!

yunusa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
CEVAP
« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2014, 18:43:00 »
İLGİLERE BELKİ YARDIMCI OLUR DİYE. SAĞLIK BAKANLIĞA E MAİL ATTIM BANA GELEN CEVAP ŞU ŞEKİLDE:

Alıntı
Sayın Uğur Arslan, Bilgi Edinme Birimimize yapmış olduğunuz başvurunuz incelenmiştir, Sağlık hizmetleri ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfındaki personellerin atamaları 26/03/2013 tarih ve 28599 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin 21.İnni maddesi(7) Personelin sağlık ile ilgili bir alanda en az dört yıllık lisans öğrenimi gördüğünü belgelendirmesi hâlinde, münhal kadro olması ve öğrenim süresi ile sınırlı olmak kaydıyla, öğrenim gördüğü yere yer değiştirme suretiyle atanma talebi değerlendirilir. Bilgilerinizi rica ederim T.C Sağlık Bakanlığı Bilgi Edinme Birimi

Anıl

• Administrator
  • Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.dgsli.com
Re: CEVAP
« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2014, 03:30:46 »
Alıntı yapılan: "yunusa"
İLGİLERE BELKİ YARDIMCI OLUR DİYE. SAĞLIK BAKANLIĞA E MAİL ATTIM BANA GELEN CEVAP ŞU ŞEKİLDE:

Alıntı
paylaşım için teşekkürler  ;)
Kaybettiğin zaman değil, vazgeçtiğin zaman kaybedersin.

Annawing

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
DGS VE MEMURIYETE ATANMAK
« Yanıtla #5 : 26 Haziran 2016, 21:14:56 »
cevap yazan kimse yok..arkadaЕџlar mezun olacaДџД±mД±z sene dgs ye girebiliyor muyuz?lГјtfen cevap verin

___
XRumer 12.0.17 + SocPlugin: Effective program for SMM and SEO